elektrownia wiatrowa wymiary

Dziewięć kroków do stworzenia idealnego ciała i życie – krok drugi

Czy wiesz, że twoje myśli i uczucia tworzyć swoją rzeczywistość na tej planecie? Następnie w oparciu o te myśli i uczucia twoje przekonania sformułować swoje wybory, w jaki sposób reagować na nie, skutecznie tworzenia zachowań, które manifestują to, co jest w istocie życie w świecie fizycznym.

Przyjrzyjmy się tej koncepcji bliżej;

1) Twoje myśli i uczucia stworzyć fizyczną rzeczywistość.

elektrownia wiatrowa wymiary

Czy kiedykolwiek miał doświadczenia w życiu, w którym czułeś można coś zrobić? Znakomite osiągi pod ciśnieniem, gdzie trzeba było całą energię na świecie? Moment w którym twój umysł był zupełnie nieruchomo i mieliśmy spokojną atmosferę zaufania sprawia, że ??czujesz się zupełnie jak w jednym z zadaniem? To doświadczenie, w którym cała trwają prace w czystej harmonii, co pozwala na wykonywanie na swoim szczycie?

Poświęć chwilę, aby zastanowić się nad tym doświadczeniem i przeżyć go w waszych umysłach oka. Odtworzyć scenę, dzięki czemu można dokładnie zobaczyć, gdzie byłeś, kiedy to się stało. Pamiętaj, który był z tobą w tym czasie, co pogoda była jak, jakie zapachy, dźwięki i uczucia, że ??trzeba było w tym czasie.

Jeśli było mierzyć reakcje fizjologiczne, jak przypomniał tę wyjątkową wydajność (wszystko w wyobraźni) będzie można zauważyć kilka interesujących zmian dzieje się w organizmie. Tętno może być zwiększona, ciśnienie krwi może wzrosły, można zaczęły lekko pocić, a twoje mięśnie mogły zaczął przesuwać się lekko, gdy ponownie inacted, że szczególny moment. Być może nawet nie zauważył, że jesteś emocjonalnie naładowany, amped się, a może nawet bardzo spokojna.

Przypomniał, że szczególne wydarzenie w swojej wyobraźni, którą właśnie odkrył dwa z najważniejszych kluczy do tworzenia solidnych podstaw problemów w swoim życiu.

– autor artykułu