Dziewięć Klucze do utraty wagi i Zdrowe jedzenie podczas tworzenia zdrowego stylu życia

Kilka lat temu poszłam do lekarza na rutynowe badanie, a on dał mi złe wieści. Powiedział moje trójglicerydy były bardzo wysokie, mój cholesterol był bardzo wysoki, a ja nadwagę i musiał stracić około 20 funtów. Moje numery były tak złe, że kiedy próbował uzyskać ubezpieczenie zdrowotne dla mnie i mojej rodziny, ale odrzucił mnie i przyjął je. Byłem 6 stóp 1 cala i waży około 195 funtów. Charakter pisma był na ścianie, a komunikat nie było dobre. Wiedziałem, że muszę dokonać kilku istotnych zmian.

I uczył odżywiania i zdrowia przez wiele lat, ale powoli miałem dryfował do niezdrowego stylu życia i czynił biednych wyborów żywieniowych zbyt często. Jeden z moich słabości było zbyt dużo jedzenia fast food, w tym mój ulubiony pomarańczowy kurczaka, które akurat są smażone w głębokim tłuszczu i ładowane z niezdrowych toksyn, takich jak MSG, tłuszczu i soli. Po powołaniu lekarskim, zdecydowałem się wydostać mojego zdrowia i odżywiania książki i zrobić plan, aby przywrócić mi zdrowie. Ułożyła plan dziewięć kroków do naśladowania w celu odzyskania mojego zdrowia i stracić ponad 20 funtów tłuszczu. Oto krótkie podsumowanie tych dziewięciu kroków, które pomogą Ci schudnąć i odzyskać swoje zdrowie, jeśli jesteś naprawdę tyle zdesperowani, aby wprowadzić kilka znaczących zmian w diecie i stylu życia.

Krok 1 – jeść tylko naturalne, organiczne, pożywienie, łącznie z dużą ilością zieleni i warzyw świeżych, świeże owoce i jagody, i mnóstwo zboża, rośliny strączkowe, ziarna, orzechy i nasiona.

Jedz około 75% swojej surowej karmy. Pamiętaj, aby mieć dużo błonnika w diecie z warzyw i produktów pełnoziarnistych. I nauczyć się jeść mniej, biorąc mniejsze porcje. Podzielić na trzy posiłki, i nie pozwól, węglowodany ze skrobi, takich jak makaron, chleb i ziemniaki zajmują więcej niż jedną trzecią posiłku.

– autor artykułu