elektrownia wiatrowa amerykanka

To nie jest powszechnie znane, jak bardzo nasze fizyczne ciała i życie dla tej sprawy są pod wpływem naszych myśli i emotions.Psychologist dr Dennis Waitley stwierdza, że ??jest dziesięć cech, które identyfikują całkowitą zwycięzcę.

Są Pozytywna Samoświadomość, pozytywna samoocena, pozytywne Własna Własna kontrola pozytywna motywacja, pozytywne Własna Expectancy, Pozytywny Własna Obraz, Pozytywny Własna Kierunek, Positive Discipline samodzielne, Pozytywny Własna Wymiary i pozytywne Własna projekcji.

elektrownia wiatrowa amerykanka

Zauważyłeś, że żadna z tych cech są odmiany fizycznej? Jednak wszystkie one mają niezwykle silny wpływ na wydajność fizyczną. Dr Waitley stwierdza, że ??najważniejszym czynnikiem determinującym sukces w każdym zadaniu, czy to sport, biznes, rodzina i życie społeczne lub cokolwiek jest Twój stosunek.

elektrownia wiatrowa amerykanka

Jestem pewien, że znasz ludzi, którzy mają mnóstwo talentów. Ludzie, którzy są atletycznie utalentowany, artystyczne i twórcze, a nawet przystojny, ale pomimo tego, że nigdy nie mieszkał aż do ich potencjału, ponieważ miałaś rozwinęły swoje wewnętrzne cechy, ich postawa. Jestem pewien, że są świadomi lub przeczytać lub słyszał o tych nielicznych osób, które nie zostały obdarzone żadnego specjalnego talentu, fizycznie, psychicznie i twórczo, a jednocześnie ze względu na ich postawy, wzrosły one stać się bardzo skuteczne w wybranych przez nich kariery.

Czy istnieje fizyczna usprawiedliwienia dla nie wykonując na wyższy poziom we wszystkich aspektach swojego życia? Gwarantuję, że każde niepowodzenie, które kiedykolwiek miałem, to w swojej karierze, nauki, sportu, relacje czy coś było ze względu na niską wydajność swoich myśli i uczuć w tym czasie. Weź jog dół Memory Lane i pamiętają wydarzenia, które można sklasyfikować jako negatywne. Jakie były twoje myśli i uczucia, jak w tym czasie?

– autor artykułu