elektrownia wiatrowa po angielsku Pierwszy klucz jest twój umysł, ciało i emocje nie są odrębnymi podmiotami, pracują wspólnie produkować każde doświadczenie masz w swoim życiu. Mówiąc prościej, wasze myśli i uczucia stworzyć aktualną rzeczywistość.

Drugim kluczem jest to, że wyobrażone doświadczenia wpływają na czynność fizjologiczną, prawie tak samo jak prawdziwe doświadczenia zrobienia. Twoja podświadomość nie może odróżnić prawdziwego lub wyimaginowanego imprezy. Samo to klucz może pomóc usunąć chorobę w swoim życiu.

Powodem, dla którego większość współczesna medycyna i tradycyjne zdrowia i dobrego samopoczucia programy nie tylko dlatego, że adres fizyczny aspekt człowieka. Większość lekarzy, terapeutów i trenerów skupić praktycznie całą swoją uwagę na doskonaleniu fizyczne aspekty swoich pacjentów, przez maskowanie lub leczenia objawów, rozwijanie sprawności fizycznej i siły mięśniowej lub usuwania lub wszczepienie aspekty ludzkiej anatomii z chirurgii plastycznej.

W takich próbach zapewniają szybkie poprawki dla swoich pacjentów praktykującego, terapeutów i trenerów są ignorując fakt, że jesteśmy czymś więcej niż tylko ciałem fizycznym. Jesteśmy również głęboko pod wpływem naszych myśli i emocji. W rzeczywistości, to byłoby sprawiedliwe, by powiedzieć, że raz mamy nasze psychiczne i emocjonalne elementy pracują w zgodzie fizyczne aspekty naszej jaźni będzie bardziej efektywnie wykonywać wiele i skutecznie przekazać nam znacznie lepsze rezultaty niż w przypadku skupiliśmy na naszym fizycznym aspekcie sam.

„Cokolwiek umysł może pojąć i uwierzyć, może to osiągnąć” Napoleon Hill

Każdy występ musi najpierw nastąpić w umysł i emocje, zanim może się zdarzyć w świecie fizycznym. Jeśli spojrzeć na najbardziej udanych ludzi na świecie, czy są one olimpijczyków, top ludzi biznesu, artystów, a nawet muzycy cechują przede wszystkim dla ich wytrzymałości psychicznej i emocjonalnej postawy niż ich sprawności fizycznej.

– autor artykułu