elektrownia wiatrowa czy sloneczna Ciągłe zmiany celów, które są w pracy, utrzymując nowe dobre nawyki zostały utworzone i tracą więcej złych nawyków, jak również.

W dniach poprzedzających dzień diety

W dniach prowadzących do wielkiego Kick Off, uzyskać wszystkie menu pierwszego tygodnia na zewnątrz i zaplanować zakupy tak, że masz wszystko pod ręką, jak jest to potrzebne. Jeśli wiesz, że czas będzie mocno w środę, na przykład, pre sprawiają tyle posiłek dla tego dnia, jak to tylko możliwe. Rozważyć posiłki, zamrażania ich w poszczególnych opakowaniach z etykietami, a następnie po prostu popping prawo jednego z zamrażarki. Cokolwiek sprawia, że ??rzeczy łatwiejsze. Przygotuj swój sprzęt treningu i planować treningi, które zawierają alternatywy dla każdego pretekstu w książce: zbyt zimno, gorąco, deszczowo, wietrznie lub cokolwiek na zewnątrz? Można wyskoczyć na płycie DVD lub używać smartfona do pobrania treningi bezpośrednio w dłoni. Nie czuj się dobrze lub brak energii? Spróbuj delikatnie jogę lub pospacerować.

Im bardziej jesteś przygotowany, tym lepiej będzie to zrobić na dłuższą metę.

Noc przed

Niektórzy ludzie zakładają, to jest ich ostatnia noc wolności żywności, ale tak naprawdę jest to ostatnia noc junk food więzienia. Będą pracować na zdrowego stylu życia i rozwoju silnego i zdrowego ciała, nie wypełniając ją przetworzonej żywności, które mają sztuczne składniki i dodatki ledwie wymówienia. Weź ten czas na przygotowanie swój umysł, aby się skupić na tym, co chcesz osiągnąć. Odpręż się z długo moczyć się w wannie, a następnie uzyskać dobry sen, tak, że jesteś gotowy na rano.

Bądź przygotowany na Up poślizgu lub nagłego Spragnieni

zrobisz złe jedzenie wyboru. Będziesz poślizgu. skończy się jedzenie pączka, kiedy powinna mieć jabłko. Uwzględniając sposób radzenia sobie z góry poślizgu lub nagłego głodu może być bardzo ważną częścią planu i powinien zawierać wywołanie znajomego, do żucia kij gumy bez cukru lub o planowanej przekąskę, zwłaszcza taki, który ma wysoką zawartość białka, które może pomóc utrzymać pełną dłużej i utrzymać się na torze.

O Badań Protica

Założona w 2001 roku, Protica, Inc. jest odżywcza firma badawcza specjalizująca się w tworzeniu bogatych w białko, capsulized żywności (gęstej cieczy żywienia w zwartej postaci i żywności). Protica produkuje Profect napój białka, izometryczny, Fruitasia i ponad 100 innych marek w swoim GMP certyfikat, 250.000 stóp kwadratowych obiektu.

– autor artykułu