elektrownia wiatrowa alternator

TIP: Kluczem do udanej realizacji w życiu jest trenować swój umysł i emocje, tak samo jak byś trenować swoje ciało fizyczne.

Myśli są głównie nasiona, z których wyrastają przekonań, postaw i zachowań w każdym aspekcie swojego życia. Twoje myśli są tak potężne, że mają zdolność do wpływania na was w pozytywnym lub negatywnym świetle, a ponieważ jest to sprawa bardzo ważne jest, aby wykorzystać swoje myśli do swojej najlepszej strony. Aby to zrobić, należy upewnić się, że świadomie wybrać, aby skupić się tylko na pozytywnych myśli.

Idealnym ciałem i życiem łatwością jest tylko jedna decyzja dala. Podjąć decyzję, że nie będzie kontynuować myśli te same myśli, które produkują te same uczucia, przekonań i zachowań. Podjąć decyzję, że będzie zmienić i będzie dokonać zwiększonych wysiłków, aby stać na straży swoich myśli i uczuć i że będzie stworzyć nową rzeczywistość, a zatem nowe, bardziej mobilizowanie jej życie.

elektrownia wiatrowa alternator

Jesteś kim jesteś dziś (lub stałeś się osobą jesteś dzisiaj) z powodu wyborów dokonaniu aż do tego punktu. Stałeś się, kim jesteś dzisiaj, bo trzeba było przejść przez co przeszły, aby dostać się do punktu, z których jesteś na dzisiaj. Dlatego jesteś tu dziś nie dlatego, że ktoś lub coś innego (jak nie więcej wskazując winy poszkodowanego lub grając dłużej).

Ćwiczenie: Co się dzieje, gdy wskazujemy palcem na kogoś, jakby ich winić za coś zrobili?

Wskazać palcem na coś i zobaczyć, co dzieje się z dłoni. Zauważ, jak trzy palce wskazują na ciebie. Spróbuj i zobacz. Więc teraz, że zdajesz sobie sprawę z tego, że nadszedł czas, aby wziąć odpowiedzialność za swoje życie, przez co kilka lepszych, bardziej świadomych wyborów.

– autor artykułu