elektrownia wiatrowa banie

Morderstwo na torze

Jednym z największych pojedynczych sposobów spalania kalorii i uzyskać wspaniały organizm jest sprint. Proszę pamiętać, że chodzenie, bieganie, bieganie i sprint są wszystkie oddzielne działania i umieścić różne wymagania w stosunku do ciała.

elektrownia wiatrowa banie

Jedną z najczęściej stosowanych metod budowania mięśni jest odporność szkolenia, ale jeśli jesteś zainteresowany w uzyskaniu wielkości i siły na torze w ścięgna, nasycić, quadów i cieląt następnie sprint jest zdecydowanie skuteczne, ale często pomijany narzędziem do tego. Mówię to, bo sprint stymuluje przerost (wzrost mięśni) zarówno fast twitch a i b włókien. Pod tym względem jest podobny do podnoszenia ciężarów. Pomyśl o tym przez chwilę, co jest trudniejsze do zrobienia, w odległości 200 metrów i 200 metrów wychodzą? Jeśli kiedykolwiek w porównaniu ciało sprinterów na ciele długodystansowca jest dokładnie wiesz, co mam na myśli. Sprinter ma znacznie większe mięśnie ze względu na to, co pobudza jego / jej działalności.

Sprint jest niezwykle intensywna działalność, która niestety wciąż dużo ludzi z robi. Jednym z największych błędów ludzie popełniają podczas jazdy, spacery lub sprint jest zapominając zmienić intensywność, ponieważ ich organizm przystosowuje. Zawsze stale rozwijać intensywność. Zbyt wielu ludzi trzyma wykonując to samo w kółko, nie zmuszając organizm do przystosowania się. Biorąc swoje ciało z jego strefy komfortu jest pewny sposób ogień, aby to zmienić, a przekonasz się, ma łatwiejszego sposobu, aby ciągnąć ten off niż poprzez swój spacer do biegu i biegu do sprintu.

elektrownia wiatrowa banie

Kolejny wspaniały bonus sprint jest jego „ogromny wpływ na zużycie energii. Przypuszczam, że większość ludzi jest trochę bardziej świadomy zagęszczania swoje samochody pedał gazu do podłogi w tych dniach. Powód dlaczego drogie gaz i wszyscy wiemy cięższą nogę prowadzi do więcej gazu spalanego w znacznie szybszym tempie. Sprint wywołuje taką samą reakcję z naszego ciała. Podkręć prędkość i ostatecznie jesteś kręcenie spalanie kalorii, co prowadzi do utraty tłuszczu.

Następnym razem, kiedy się i wieczorem pobiegać lub przejażdżki rowerowe zaczynają dodając sprint do treningu i zobaczyć, jak twoje ciało reaguje, myślę, że będziesz pod wrażeniem wyników. Bądź pewny i uaktualnienia sprzętu (nowe buty do biegania).

– autor artykułu