elektrownia wiatrowa a ogrzewanie domu

I Lost 41 funtów w ciągu 6 tygodni – Wszystko, co musisz wiedzieć o Fat Loss jest całkowicie błędne – Przeczytaj to!

Mogę wygodnie powiedzieć, że wszystko wiesz o utratę tłuszczu jest całkowicie błędne … bo wiem, że podobnie jak wszyscy inni, starasz się schudnąć niskiej intensywności / wysoki trwania ćwiczeń (uruchomiony, wspinacz schodowe itp) 3-5 razy każdego tygodnia … lub głodzeniu się … tak jak starałem się przez lata.

Tak, próbowałem to i tak jak wszyscy, byłem całkowicie nie stracić żadnej znaczącej ilości tłuszczu – przynajmniej nie na tyle, aby być warte ogromny wysiłek.

Osiągnąłem wynik oszałamiające w tytule … coś zupełnie innego.

Znacznie lepiej niż w takich ćwiczeniach … z powodu bardzo prostego powodu. Ćwiczenia są jak bieżni, tak jak myślisz, dobry w podejmowaniu rozmowy ciała po przechowywanych tłuszczów podczas ćwiczeń. Tak jak ty, myślałem, że była to dobra rzecz – ale w rzeczywistości tak nie jest.

Podczas spalania tłuszczu podczas ćwiczeń, jak tylko skończysz, organizm stara się przywrócić teraz już zmniejszone złogi tłuszczu poprzez przechowywanie tłuszczu. Czemu? Ponieważ ciało jest niesamowite adaptera. To stara się dostosowywać do warunków Ci rzucają na niego, starając się być gotowy na czas w przyszłym robisz te ćwiczenia.

Przechowywanie tłuszczu podczas odpoczynku … dobry sposób, aby spalić tłuszcz? To nie jest.

Prawdziwym sposobem utraty tłuszczu jest spalanie tłuszczu podczas odpoczynku, nie zapisując go. Co zmieniło się moje losy po wielu latach braku spalić tłuszcz jest to, że zacząłem trening oporowy … zgadliście prawo, budowanie mięśni.

Krótko mówiąc – kiedy to zrobić 20 minut odporności szkolenia 2-3 razy w tygodniu … nie jesteś spalanie tłuszczu podczas treningu. Mówisz swoje ciało do budowy mięśni i zgadliście prawo, mięsień jest zbudowany w czasie spoczynku i budowanie mięśni wymaga insane ilości energii …

… która ma być wywoływana z twoich złogów tłuszczu, co w rzeczywistości oznacza będziesz spalania ogromnych ilości tłuszczu podczas odpoczynku.

W ten sposób straciłem wszystko, że tłuszcz – wykonując krótki czas, ale wysokiej intensywności ćwiczeń. Zapomnij o tym, co Ci się, że wiedział o utratę tłuszczu – i to wypróbować, a wyniki będą niewiarygodne dla Ciebie …

… Teraz zwrócić szczególną uwagę tutaj;

– autor artykułu